გურჯაანის მუნიციპალიტეტში, სოფელ მელაანში, გვიან ღამით, ავტოსაგზაო შემთხვევას სამი ადამიანი, მათ შორის ერთი არასრულწლოვანი ემსხვერპლა. მსუბუქი ავტომანქანა, რომელშიც ხუთი ადამიანი იმყოფებოდა, შეჯახების შედეგად ამობრუნდა და ცეცხლი გაუჩნდა. ცეცხლმოკიდებული ავტომანქანიდან გადმოსვლა შეძლო ორმა ადამიანმა, სამმა კი ვერ მოასწრო.
გურჯაანის მუნიციპალიტეტში ავტოსაგზაო შემთხვევას სამი ადამიანი, მათ შორის ერთი არასრულწლოვანი ემსხვერპლა.
უბედური შემთხვევა სოფელ მელაანში გვიან ღამით მოხდა.
ადგილობრივების თქმით, მსუბუქი ავტომანქანა, რომელშიც ხუთი ადამიანი იმყოფებოდა, შეჯახების შედეგად ამობრუნდა და ცეცხლი გაუჩნდა. ცეცხლმოკიდებული ავტომანქანიდან გადმოსვლა შეძლო ორმა ადამიანმა, სამმა კი ვერ მოასწრო.
ადგილზე მობილიზებული იყო სასწრაფო დახმარების, სამაშველო სამსახურის და პოლიციის ეკიპაჟები.
რუსეთის საოკუპაციო ძალებმა დრონებისა და რაკეტების გამოყენებით კიევზე მასშტაბური შეტევა განახორციელეს, რის შედეგადაც ქალი და ბავშვი დაშავდნენ. „ორი დაშავებული, ქალი და ბავშვი, დედაქალაქის გარეუბნიდან კიევის საავადმყოფოში მოათავსეს“, - განაცხადა კიევის მერმა ვიტალი კლიჩკომ. წინასწარი ინფორმაციით, განადგურებული დრონების ნამსხვრევები კერძო საცხოვრებელ უბანში ჩამოვარდა.
რუსეთის საოკუპაციო ძალებმა დრონებისა და რაკეტების გამოყენებით კიევზე მასშტაბური შეტევა განახორციელეს, რის შედეგადაც ქალი და ბავშვი დაშავდნენ.  „ორი დაშავებული, ქალი და ბავშვი, დედაქალაქის გარეუბნიდან კიევის საავადმყოფოში მოათავსეს“, - განაცხადა კიევის მერმა ვიტალი კლიჩკომ.  წინასწარი ინფორმაციით, განადგურებული დრონების ნამსხვრევები კერძო საცხოვრებელ უბანში ჩამოვარდა.