პროგრამა

 

09.11.2020.     15.11.2020

ორშაბათი

07:50     დილის ვარჯიში

08:00     „საჭადრაკო ამბები“

08:40     ჰელიქსი

09:00    სასაცილო ვიდეოები

09:30    ინგლისურის გაკვეთილები

10:00     დილის საუბრები

11:00     მხატვრული ფილმი

12:45     ჰელიქსი

13:00     ახალი ამბები თრიალეთი.

13:10     მუსიკალური სამეული

14:00     ახალი ამბები თრიალეთი

14:05     ახალი შუადღე  (თბ.ს სტუდია)

15:00      ახალი ამბები თრიალეთი.

15:05     ყვითელი მიქსი (თბ. სტუდია)

16:00     ახალი ამბები  თრიალეთი.

16:15     ჰელიქსი

16:30     დოკუმენტური ფილმი

17:00     ახალი ამბები თრიალეთი.

17:05    სტუმრად თაკო გიგაურთან

17:55     ხალხის აზრი

18:00    ახალი ამბები თრიალეთი

18:05    ჰელიქსი

18:25   ჭადრაკის გაკვეთილები

18:35   ინგლისურის გაკვეთილები

18:55    ხალხის აზრი

19:00    კოვიდ 19 – ინფო

19:30      ტალანტების შოუ

 

20:00    სინემატოგრაფია.

 

21:00    საინტერესო ვიდეოები

 

21:30    მუსიკა

22:00    ახალი ამბები თრიალეთი

22:40    ხალხის აზრი

22:45    მუსიკალური სამეული

23:00   მხატვრული ფილმი

 

სამშაბათი

 

00:30   ახალი ამბები  თრიალეთი.

01:00   ახალი შუადღე.

02:00   კოვიდ 19 –  ინფო

02:30   ყვითელი მიქსი(თბ. სტუდია)

03:30   მუსიკა

07:50   დილის ვარჯიში

08:00   ახალი ამბები  თრიალეთი.

08:40   ჰელიქსი

09:00   ტალანტების შოუ

09:30   ინგლისურის გაკვეთილები

10:00   დილის საუბრები

11:00   მხატვრული ფილმი

12:45   ჰელიქსი

13:00   ახალი ამბები  თრიალეთი.

13:10   სინემატოგრაფი.

14:00   ახალი ამბები  თრიალეთი.

14:05   ახალი შუადღე (თბ. სტუდია)

15:00   ახალი ამბები  თრიალეთი.

15:05   ყვითელი მიქსი (თბ. სტუდია)

16:00   ახალი ამბები  თრიალეთი

16:15   ჰელიქსი

16:30   კლასიკური მუსიკა

17:00   ახალი ამბები  თრიალეთი.

17:05   წარმატების ფაქტორი (თბ.სტუდია).

17:55   ხალხის აზრი

18:00   ახალი ამბები  თრიალეთი.

18:05   ჰელიქსი

18:25   საბავშვო გადაცემა – ემილი

18:35   ინგლისურის გაკვეთილები

18:55   ხალხის აზრი

19:00   კოვიდ 19 –  ინფო

19:30   ტალანტების შოუ

20:00   თოქ-შოუ – დღის თემა

21:00   ნიუს რუმი

21:30   მუსიკა

22:00   ახალი ამბები  თრიალეთი

22:40   ხალხის აზრი

22:45   მუსიკალური სამეული

23:00   მხატვრული ფილმი

ოთხშაბათი

00:30   ახალი ამბები  თრიალეთი.

01:00   ახალი შუადღე.

02:00   კოვიდ 19 –  ინფო

02:30   ყვითელი მიქსი (თბ. სტუდია)

03:30   მუსიკა

07:50   დილის ვარჯიში

08:00   ახალი ამბები  თრიალეთი.

08:40   ჰელიქსი

09:00   ტალანტების შოუ

09:30   ინგლისურის გაკვეთილები

10:00   დილის საუბრები

11:00   მხატვრული ფილმი

12:45   ჰელიქსი

13:00   ახალი ამბები  თრიალეთი.

13:10   თოქ-შოუ – დღის თემა

14:00   ახალი ამბები  თრიალეთი.

14:05   ახალი შუადღე (თბ. სტუდია)

15:00   ახალი ამბები  თრიალეთი.

15:05   ყვითელი მიქსი (თბ. სტუდია)

16:00   ახალი ამბები  თრიალეთი

16:15   ჰელიქსი

16:30   ნიუს რუმი.

17:00   ახალი ამბები  თრიალეთი.

17:05   ანარეკლები

17:55   ხალხის აზრი

18:00   ახალი ამბები  თრიალეთი.

18:05   ჰელიქსი

18:25   ჭადრაკის გაკვეთილები

18:35   ინგლისურის გაკვეთილები

18:55   ხალხის აზრი

19:00   კოვიდ 19 –  ინფო

19:30   ტალანტების შოუ

20:00   გადაცემა ‘’კადრს მიღმა’’.

21:00   გადაცემა “ექიმი და პაციენტი”

21:30   მუსიკა

22:00   ახალი ამბები  თრიალეთი

22:40   ხალხის აზრი

22:45   მუსიკალური სამეული

23:00   მხატვრული ფილმი

ხუთშაბათი

00:30   ახალი ამბები  თრიალეთი.

01:00   ახალი შუადღე.

02:00   კოვიდ 19 –  ინფო

02:30   ყვითელი მიქსი (თბ. სტუდია)

03:30   მუსიკა

07:50   დილის ვარჯიში

08:00   ახალი ამბები  თრიალ.

08:40   ჰელიქსი

09:00   ტალანტების შოუ

09:30   ინგლისურის გაკვეთილები

10:00   დილის საუბრები

11:00   მხატვრული ფილმი

12:45   ჰელიქსი

13:00   ახალი ამბები  თრიალეთი.

13:10   გადაცემა “”კადრს მიღმა”.

14:00   ახალი ამბები  თრიალეთი.

14:05   ახალი შუადღე (თბ. სტუდია)

15:00   ახალი ამბები  თრიალეთი.

15:05   ყვითელი მიქსი (თბ. სტუდია)

16:00   ახალი ამბები  თრიალეთი

16:15   ჰელიქსი

16:30   საინტერესო ვიდეოები

17:00   ახალი ამბები  თრიალეთი.

17:05   რეტრო ათეული

17:55   ხალხის აზრი

18:00   ახალი ამბები  თრიალეთი.

18:05   ჰელიქსი

18:25   საბავშვო გადაცემა – ემილი

18:35   ინგლისურის გაკვეთილები

18:55   ხალხის აზრი

19:00   კოვიდ 19 –  ინფო

19:30   ტალანტების შოუ

20:00   თოქ-შოუ – დღის თემა

21:00   ანარეკლები

21:30   მუსიკა

22:00   ახალი ამბები  თრიალეთი

22:40   ხალხის აზრი

22:45   მუსიკალური სამეული

23:00   მხატვრული ფილმი

პარასკევი

00:30   ახალი ამბები  თრიალეთი.

01:00   ახალი შუადღე.

02:00   კოვიდ 19 –  ინფო

02:30   ყვითელი მიქსი ( თბ. სტუდია)

03:30   მუსიკა

07:50   დილის ვარჯიში

08:00   ახალი ამბები  თრიალეთი.

08:40   ჰელიქსი

09:00   ტალანტების შოუ

09:30   ინგლისურის გაკვეთილები

10:00   დილის საუბრები

11:00   მხატვრული ფილმი

12:45   ჰელიქსი

13:00   ახალი ამბები  თრიალეთი.

13:10   თოქ-შოუ – დღის თემა

14:00   ახალი ამბები  თრიალეთი.

14:05   ახალი შუადღე (თბ. სტუდია)

15:00   ახალი ამბები  თრიალეთი.

15:05   ყვითელი მიქსი (თბ. სტუდია)

16:00   ახალი ამბები  თრიალეთი

16:15   ჰელიქსი

16:30   კლასიკური მუსიკა

17:00   ახალი ამბები  თრიალეთი.

17:05   ანარეკლები

17:55   ხალხის აზრი

18:00   ახალი ამბები  თრიალეთი.

18:05   ჰელიქსი

18:25   ჭადრაკის გაკვეთილები

18:35   ინგლისურის გაკვეთილები

18:55   ხალხის აზრი

19:00   კოვიდ 19 –  ინფო

19:30   ტალანტების შოუ

20:00   თოქ-შოუ – დღის თემა

21:00   კინო კლასიკა

21:30   მუსიკა

22:00   ახალი ამბები  თრიალეთი

22:40   ხალხის აზრი

22:45   მუსიკალური სამეული

23:00   მხატვრული ფილმი

შაბათი

00:30   ახალი ამბები  თრიალეთი.

01:00   ახალი შუადღე.

02:00   კოვიდ 19 –  ინფო

02:30   ყვითელი მიქსი ( თბ. სტუდია)

03:30   მუსიკა

07:50   დილის ვარჯიში

08:00   ახალი ამბები  თრიალეთი.

08:40   ჰელიქსი

09:00   ტალანტების შოუ

09:30   ინგლისურის გაკვეთილები

10:00   ლიტერატურული წახნაგები

10:45   მუსიკა.

11:00   მხატვრული ფილმი

12:45   ჰელიქსი

13:00   ახალი ამბები  თრიალეთი.

13:10   თოქ-შოუ – დღის თემა

14:00   ახალი ამბები  თრიალეთი.

14:05   დოკუმენტური ფილმი

15:00   ახალი ამბები  თრიალეთი.

15:05   კონცერტი

16:00   ახალი ამბები  თრიალეთი

16:15   ჰელიქსი

16:30   რეტრო მუსიკა

17:00   ახალი ამბები  თრიალეთი.

17:05   მულტფილმი

17:30   საინტერესო ვიდეოები

18:00   ახალი ამბები  თრიალეთი.

18:05   ჰელიქსი

18:25   საბავშვო გადაცემა – ემილი

18:35   ინგლისურის გაკვეთილები

19:00   ახალი ამბები  თრიალეთი

19:05   გეიმ შოუ – ნატასთან ერთად.   (თბ. სტუდია) 

19:30   ტალანტების შოუ

20:00   გადაცემა  “ფორმალობის გარეშე”

21:00   გადაცემა “სკანერი”.

21:30   მხიარული ვიდეოები.

22:00   ახალი ამბები  თრიალეთი

22:45   მხატვრული ფილმი

 

      

კვირა

00:30   ახალი ამბები  თრიალეთი.

01:00   კონცერტი

02:00   მოდა

02:30   კლასიკური მუსიკა

05:00   მუსიკა

07:50   დილის ვარჯიში

08:00   ახალი ამბები  თრიალეთი.

08:40   ჰელიქსი

09:00   ტალანტების შოუ

09:30   ინგლისურის გაკვეთილები

10:00   განკითხვის დღე

10:45   მუსიკა.

11:00   მხატვრული ფილმი

12:45   ჰელიქსი

13:00   გადაცემა ‘’ფორმალობის გარეშე’’

14:00   ქართული მხატვრული ფილმი

15:00   მოდა

15:30   ფეხბურთის საინტერესო კადრები

16:00   მულტფილმი

16:15   ჰელიქსი

16:30   რეტრო მუსიკა

17:00   ერთსულოვნება

17:30   კულინარიული დიპლომატია ნათია მონტგომერთან

18:00   ჰელიქსი

18:20  საბავშვო გადაცემა – ემილი

18:30   ინგლისურის გაკვეთილები

19:00   გადაცემა “სხვა მხარე”

19:20   სასაცილო ვიდეოები

20:00   მუსიკალური სამეულის ნაკრები

21:00   სტუდია რე

22:00   “საჭადრაკო ამბები”

23:00   მხატვრული ფილმი

00:30   “საჭადრაკო ამბები”.

 

 

 

 

                  ორშაბათი
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 სტუდია “რე”  (განმეორებით)
09:00 ცხელელი ცხრიანი (რეტრო)
10:00 კვირის დაიჯესტი
10:30 მხირული ვიდეოები
11:00 გადაცემა ემიგრანტებზე – ,,საქართველოდან”
12:00 ,,აირჩიე სიმღერა”
13:00 ,,თრიალეთის” ახალი ამბები
13:10 დღის ტოქშოუ – ,,შესვენების საათი”
14:00 მხ.ფილმი
16:00 ,,თრიალეთის” ახალი ამბები
16:10 ,,ხალხის აზრი”
16:30 მხ. ფილმი
18:20 საბავშვო გადაცემა ,,ემილი”
18:30 ,,სპაიდერმენი”
18:45 ,,თრიალეთის” ახალი ამბები
18:55 ,,ხალხის აზრი”
19:00 ,,მუსიკალური ტალღა”
19:55 ,,ხალხის აზრი”
20:00 ,,ტალენტების შოუ”
20:30 ,,თრიალეთის” ახალი ამბები
21:00 მხირული ვიდეოები
21:30 ,,რეგიონ NEW”
22:25 ხალხის აზრი
22:30 მხ. ფილმი
   სამშაბათი
00:00 ,,თრიალეთის” ახალი ამბები (განმ)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 ,,რეგიონ NEW” (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 ,რეგიონ NEW” (განმ)
08:30  მხიარული ვიდეოები
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი
10:00 ,,თრიალეთის” ახალი ამბები (განმ.)
10:30 ,,ტალანტების შოუ”
11:00 ,,მუსიკალური ტალღა”
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ,,თრიალეთის” ახალი ამბები
13:10 თოქ-შოუ – “შესვენების საათი”
14:00 მხ.ფილმი
15:55 ხალხის აზრი
16:00 ,,თრიალეთის” ახალი ამბები
16:10 ხალხის აზრი
16:20 მხ.ფილმი
18:15 მუსიკა
18:20 საბავშვო გადაცემა – ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ,,თრიალეთის” ახალი ამბები
18:55 ხალხის აზრი
19:00 მხიარული ვიდეოები
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ,,ტალანტების შოუ”
20:30 ,,თრიალეთის” ახალი ამბები
21:00 მხიარული ვიდეოები
21:30 ,,რეგიონ NEW”
21:55 ხალხის აზრი
22:30 მხ.ფილმი
   ოთხშაბათი
00:00 ,,თრიალეთის” ახალი ამბები (განმ)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 ,,რეგიონ NEW” (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 ,რეგიონ NEW” (განმ)
08:30  მხიარული ვიდეოები
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი
10:00 ,,თრიალეთის” ახალი ამბები (განმ.)
10:30 ,,ტალანტების შოუ”
11:00 ,,მუსიკალური ტალღა”
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ,,თრიალეთის” ახალი ამბები
13:10 თოქ-შოუ – “შესვენების საათი”
14:00 მხ.ფილმი
15:55 ხალხის აზრი
16:00 ,,თრიალეთის” ახალი ამბები
16:10 ხალხის აზრი
16:20 მხ.ფილმი
18:15 მუსიკა
18:20 საბავშვო გადაცემა – ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ,,თრიალეთის” ახალი ამბები
18:55 ხალხის აზრი
19:00 ტოკშოუ – “განსხვავებული აზრი.”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ,,ტალანტების შოუ”
20:30 ,,თრიალეთის” ახალი ამბები
21:00 მხიარული ვიდეოები
21:30 ,,რეგიონ NEW”
21:55 ხალხის აზრი
22:30 მხ.ფილმი
   ხუთშაბათი
00:00 ,,თრიალეთის” ახალი ამბები (განმ)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 ,,რეგიონ NEW” (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 ,რეგიონ NEW” (განმ)
08:30  მხიარული ვიდეოები
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი
10:00 ,,თრიალეთის” ახალი ამბები (განმ.)
10:30 ,,ტალანტების შოუ”
11:00 ,,მუსიკალური ტალღა”
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ,,თრიალეთის” ახალი ამბები
13:10 თოქ-შოუ – “შესვენების საათი”
14:00 მხ.ფილმი
15:55 ხალხის აზრი
16:00 ,,თრიალეთის” ახალი ამბები
16:10 ხალხის აზრი
16:20 მხ.ფილმი
18:15 მუსიკა
18:20 საბავშვო გადაცემა – ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ,,თრიალეთის” ახალი ამბები
18:55 ხალხის აზრი
19:00 მხიარული ვიდეოები
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ,,ტალანტების შოუ”
20:30 ,,თრიალეთის” ახალი ამბები
21:00 მხიარული ვიდეოები
21:30 ,,რეგიონ NEW”
21:55 ხალხის აზრი
22:30 მხ.ფილმი
პარასკევი
00:00 ,,თრიალეთის” ახალი ამბები (განმ)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 ,,რეგიონ NEW” (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 ,რეგიონ NEW” (განმ)
08:30  მხიარული ვიდეოები
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი
10:00 ,,თრიალეთის” ახალი ამბები (განმ.)
10:30 ,,ტალანტების შოუ”
11:00 ,,მუსიკალური ტალღა”
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ,,თრიალეთის” ახალი ამბები
13:10 თოქ-შოუ – “შესვენების საათი”
14:00 მხ.ფილმი
15:55 ხალხის აზრი
16:00 ,,თრიალეთის” ახალი ამბები
16:10 ხალხის აზრი
16:20 მხ.ფილმი
18:15 მუსიკა
18:20 საბავშვო გადაცემა – ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ,,თრიალეთის” ახალი ამბები
18:55 ხალხის აზრი
19:00 გადაცემა – “ყურადღების ცენტრში.”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ,,ტალანტების შოუ”
20:30 ,,თრიალეთის” ახალი ამბები
21:00 მხიარული ვიდეოები
21:30 ,,რეგიონ NEW”
21:55 ხალხის აზრი
22:30 მხ.ფილმი
შაბათი
00:00 ,,თრიალეთის” ახალი ამბები (განმ)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 ,,რეგიონ NEW” (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 ,რეგიონ NEW” (განმ)
08:30  მხიარული ვიდეოები
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი
10:00 ,,თრიალეთის” ახალი ამბები (განმ.)
10:30 ,,ტალანტების შოუ”
11:00 გადაცემა – “ყურადღების ცენტრში.”
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 დოკ. ფილმი
14:00 მხ.ფილმი
18:30 ახალი ტექნოლოგიები
18:45 აზიის კულინარია
19:00 ცხელი ცხრიანი
20:00 ,,ეს იყო მაშინ”
20:45 მუსიკა
21:00 ,,სხვა მხარე”
21:30 მხიარული ვიდეოები
22:00 თოქ-შოუ ,,შაბათის სტუდია”
23:00 ქართული ფილმი
კვირა
00:00 თოქ-შოუ – შაბათის სტუდია (განმ)
01:00 ,,ეს იყო მაშინ”
02:00 ცხელი ცხრიანი   (განმ)
03:00 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 კონცერტი
09:00 ცხელი ცხრიანი  (განმ)
10:00 გადაცემა “სხვა მხარე”  (განმ)
10:40 მუსიკა
11:00 თოქ-შოუ – შაბათის სტუდია (განმ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ქართული ფილმი  (განმ)
14:00 ,,ეს იყო მაშინ”
15:00 ცხელი ცხრიანი.  (რეტრო)
16:00 მოდების ჩვენება
16:50 მუსიკა
17:00 ერთსულოვნება
17:30 კულინარიული დიპლომატია ნათია მონტგომერთან
18:00 სტუდია რე
19:00 ცხელი ცხრიანი  (რეტრო)
20:00 გადაცემა – “საქართველოდან…”
21:00 დოკუმენტური ფილმი
21:30 მხიარული ვიდეოები
22:00 საინფორმაციო პროგრამა “კვირის ამბები”
22:30 მხ.ფილმი

26.11.2018 – 02.12.2018

26 ნოემბერი                   ორშაბათი
00:00 საინფ. პროგ “კვირის ამბები” (გან)
01:00 ცხელი ცხრიანი  (რეტრო) (განმ)
02:00 სტუდია “რე”  (განმ)
03:00 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 სტუდია “რე”  (განმ)
09:00 ცხელი ცხრიანი  (რეტრო) (განმ)
10:00 საინფ. პროგ “კვირის ამბები” (გან)
11:00 გადაცემა – “საქართველოდან…”
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – შესვენების საათი
14:00 დოკუმენტური ფილმი
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბ. სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბ. სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა – ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 გადაცემა  –  “ეს იყო მაშინ”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ
21:30 საინფორმ – რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:30 გადაცემა  –  “ეს იყო მაშინ”
23:30 ახალი ამბები  თრიალეთი   (განმ)
27 ნოემბერი სამშაბათი
00:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (გაგრძ.)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
11:00 გადაცემა  –  “ეს იყო მაშინ”
11:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – “შესვენების საათი”
14:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა – ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 გადაცემა – “ყურადღების წენტრში.”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
21:30 საინფორმ – რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:30 გადაცემა – “ყურადღების წენტრში.” (განმ)
23:30 ახალი ამბები  თრიალეთი   (განმ)

 

28 ნოემბერი ოთხშაბათი
00:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (გაგრძ.)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
11:00 გადაცემა – “ყურადღების წენტრში.” (განმ)
11:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – შესვენების საათი
14:00 დოკუმენტური ფილმი
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა –  ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 თოქ-შოუ “განსხვავებული აზრი”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ
21:30 საინფორმაციო – რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:30 თოქ-შოუ “განსხვავებული აზრი”  (განმ)
23:30 ახალი ამბები  თრიალეთი   (განმ)
29 ნოემბერი ხუთშაბათი
00:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (გაგრძ.)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
11:00 თოქ-შოუ “განსხვავებ. აზრი”  (განმ)
11:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – “შესვენების საათი”
14:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილ სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბილ. სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა –  ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 გადაცემა  –  “მუსიკალური ტალღა”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
21:30 საინფორმ – რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:30 გადაცემა  –  “მუსიკალური ტალღა”
23:30 ახალი ამბები  თრიალეთი   (განმ)
30 ნოემბერი პარასკევი
00:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (გაგრძ.)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
11:00 გადაცემა  –  “მუსიკალური ტალღა”
11:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – “შესვენების საათი”
14:00 დოკუმენტური ფილმი
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა – ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 თოქ-შოუ  “ყურდღების ცენტრში”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ
21:30 საინფორმ – რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:30 თოქ-შოუ  “ყურდღების ცენტრში” (განმ)
23:30 ახალი ამბები  თრიალეთი   (განმ)
პირველი დეკემბერი შაბათი
00:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (გაგრძ.)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
11:00 თოქ-შოუ  “სამკუთხედი”
11:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 დოკუმენტური ფილმი
14:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:30 ახალი ტექნოლოგიები
18:45 აზიის კულინარია
19:00 ცხელი ცხრიანი
20:00 გადაცემა “სხვა მხარე”
20:40 სტუდია მონიტორის ჟურნალისტური გამოძიება
21:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
21:30 მხიარული ვიდეოები
22:00 თოქ-შოუ –  შაბათის სტუდია
23:00 ქართული ფილმი
2 დეკემბერი კვირა
00:00 თოქ-შოუ – შაბათის სტუდია (განმ)
01:00 ცხელი ცხრიანი   (განმ)
02:00 კონცერტი
03:00 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 კონცერტი
09:00 ცხელი ცხრიანი  (განმ)
10:00 გადაცემა “სხვა მხარე”  (განმ)
10:40 სტუდია მონიტორის ჟურნალისტური გამოძიება (განმ)
11:00 თოქ-შოუ – შაბათის სტუდია (განმ)
12:00 აირჩიე მუსიკა
13:00 ქართული ფილმი  (განმ)
14:00 მოდა
15:00 ცხელი ცხრიანი.  (რეტრო)
16:00 მხიარული ვიდეოები
16:30 გასაოცარი სამყარო
17:00 ერთსულოვნება
17:30 კულინარიული დიპლომატია ნათია მონტგომერთან
18:00 სტუდია რე
19:00 ცხელი ცხრიანი  (რეტრო)
20:00 გადაცემა – “საქართველოდან…”
21:00 დოკუმენტური ფილმი
21:30 მხიარული ვიდეოები
22:00 საინფორმაციო პროგრამა “კვირის ამბები”
23:00 გადაცემა – “საქართველოდან…”

 

19.11.2018 – 25.11.2018

19 ნოემბერი                   ორშაბათი
00:00 საინფ. პროგ “კვირის ამბები” (გან)
01:00 ცხელი ცხრიანი  (რეტრო) (განმ)
02:00 სტუდია “რე”  (განმ)
03:00 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 სტუდია “რე”  (განმ)
09:00 ცხელი ცხრიანი  (რეტრო) (განმ)
10:00 საინფ. პროგ “კვირის ამბები” (გან)
11:00 გადაცემა – “საქართველოდან…”
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – შესვენების საათი
14:00 დოკუმენტური ფილმი
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბ. სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბ. სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა – ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 გადაცემა  –  “ეს იყო მაშინ”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ
21:30 საინფორმ – რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:30 გადაცემა  –  “ეს იყო მაშინ”
23:30 ახალი ამბები  თრიალეთი   (განმ)
20 ნოემბერი სამშაბათი
00:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (გაგრძ.)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
11:00 გადაცემა  –  “ეს იყო მაშინ”
11:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – “შესვენების საათი”
14:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა – ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 გადაცემა – “ყურადღების წენტრში.”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
21:30 საინფორმ – რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:30 გადაცემა – “ყურადღების წენტრში.” (განმ)
23:30 ახალი ამბები  თრიალეთი   (განმ)

 

21 ნოემბერი ოთხშაბათი
00:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (გაგრძ.)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
11:00 გადაცემა – “ყურადღების წენტრში.” (განმ)
11:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – შესვენების საათი
14:00 დოკუმენტური ფილმი
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა –  ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 თოქ-შოუ “განსხვავებული აზრი”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ
21:30 საინფორმაციო – რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:30 თოქ-შოუ “განსხვავებული აზრი”  (განმ)
23:30 ახალი ამბები  თრიალეთი   (განმ)
22 ნოემბერი ხუთშაბათი
00:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (გაგრძ.)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
11:00 თოქ-შოუ “განსხვავებ. აზრი”  (განმ)
11:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – “შესვენების საათი”
14:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილ სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბილ. სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა –  ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 გადაცემა  –  “მუსიკალური ტალღა”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
21:30 საინფორმ – რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:30 გადაცემა  –  “მუსიკალური ტალღა”
23:30 ახალი ამბები  თრიალეთი   (განმ)
23 ნოემბერი პარასკევი
00:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (გაგრძ.)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
11:00 გადაცემა  –  “მუსიკალური ტალღა”
11:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – “შესვენების საათი”
14:00 დოკუმენტური ფილმი
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა – ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 თოქ-შოუ  “ყურდღების ცენტრში”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ
21:30 საინფორმ – რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:30 თოქ-შოუ  “ყურდღების ცენტრში” (განმ)
23:30 ახალი ამბები  თრიალეთი   (განმ)
25 ნოემბერი შაბათი
00:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (გაგრძ.)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
11:00 თოქ-შოუ  “სამკუთხედი”
11:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 დოკუმენტური ფილმი
14:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:30 ახალი ტექნოლოგიები
18:45 აზიის კულინარია
19:00 ცხელი ცხრიანი
20:00 გადაცემა “სხვა მხარე”
20:40 სტუდია მონიტორის ჟურნალისტური გამოძიება
21:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
21:30 მხიარული ვიდეოები
22:00 თოქ-შოუ –  შაბათის სტუდია
23:00 ქართული ფილმი
25 ნოემბერი კვირა
00:00 თოქ-შოუ – შაბათის სტუდია (განმ)
01:00 ცხელი ცხრიანი   (განმ)
02:00 კონცერტი
03:00 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 კონცერტი
09:00 ცხელი ცხრიანი  (განმ)
10:00 გადაცემა “სხვა მხარე”  (განმ)
10:40 სტუდია მონიტორის ჟურნალისტური გამოძიება (განმ)
11:00 თოქ-შოუ – შაბათის სტუდია (განმ)
12:00 აირჩიე მუსიკა
13:00 ქართული ფილმი  (განმ)
14:00 მოდა
15:00 ცხელი ცხრიანი.  (რეტრო)
16:00 მხიარული ვიდეოები
16:30 გასაოცარი სამყარო
17:00 ერთსულოვნება
17:30 კულინარიული დიპლომატია ნათია მონტგომერთან
18:00 სტუდია რე
19:00 ცხელი ცხრიანი  (რეტრო)
20:00 გადაცემა – “საქართველოდან…”
21:00 დოკუმენტური ფილმი
21:30 მხიარული ვიდეოები
22:00 საინფორმაციო პროგრამა “კვირის ამბები”
23:00 გადაცემა – “საქართველოდან…”

 

12.11.2018–18.11.2018

12 ნოემბერი                   ორშაბათი
00:00 საინფ. პროგ “კვირის ამბები” (გან)
01:00 ცხელი ცხრიანი  (რეტრო) (განმ)
02:00 სტუდია “რე”  (განმ)
03:00 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 სტუდია “რე”  (განმ)
09:00 ცხელი ცხრიანი  (რეტრო) (განმ)
10:00 საინფ. პროგ “კვირის ამბები” (გან)
11:00 გადაცემა – “საქართველოდან…”
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – შესვენების საათი
14:00 დოკუმენტური ფილმი
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბ. სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბ. სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა – ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 გადაცემა  –  “ეს იყო მაშინ”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ
21:30 საინფორმ – რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:30 გადაცემა  –  “ეს იყო მაშინ”
23:30 ახალი ამბები  თრიალეთი   (განმ)
13 ნოემბერი სამშაბათი
00:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (გაგრძ.)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
11:00 გადაცემა  –  “ეს იყო მაშინ”
11:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – “შესვენების საათი”
14:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა – ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 გადაცემა – “ყურადღების წენტრში.”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
21:30 საინფორმ – რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:30 გადაცემა – “ყურადღების წენტრში.” (განმ)
23:30 ახალი ამბები  თრიალეთი   (განმ)

 

14 ნოემბერი ოთხშაბათი
00:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (გაგრძ.)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
11:00 გადაცემა – “ყურადღების წენტრში.” (განმ)
11:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – შესვენების საათი
14:00 დოკუმენტური ფილმი
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა –  ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 თოქ-შოუ “განსხვავებული აზრი”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ
21:30 საინფორმაციო – რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:30 თოქ-შოუ “განსხვავებული აზრი”  (განმ)
23:30 ახალი ამბები  თრიალეთი   (განმ)
15 ნოემბერი ხუთშაბათი
00:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (გაგრძ.)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
11:00 თოქ-შოუ “განსხვავებ. აზრი”  (განმ)
11:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – “შესვენების საათი”
14:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილ სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბილ. სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა –  ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 გადაცემა  –  “მუსიკალური ტალღა”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
21:30 საინფორმ – რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:30 გადაცემა  –  “მუსიკალური ტალღა”
23:30 ახალი ამბები  თრიალეთი   (განმ)
16 ნოემბერი პარასკევი
00:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (გაგრძ.)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
11:00 გადაცემა  –  “მუსიკალური ტალღა”
11:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – “შესვენების საათი”
14:00 დოკუმენტური ფილმი
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა – ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 თოქ-შოუ  “ყურდღების ცენტრში”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ
21:30 საინფორმ – რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:30 თოქ-შოუ  “ყურდღების ცენტრში” (განმ)
23:30 ახალი ამბები  თრიალეთი   (განმ)

 

17  ნოემბერი შაბათი
00:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (გაგრძ.)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
11:00 თოქ-შოუ  “სამკუთხედი”
11:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 დოკუმენტური ფილმი
14:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:30 ახალი ტექნოლოგიები
18:45 აზიის კულინარია
19:00 ცხელი ცხრიანი
20:00 გადაცემა “სხვა მხარე”
20:40 სტუდია მონიტორის ჟურნალისტური გამოძიება
21:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
21:30 მხიარული ვიდეოები
22:00 თოქ-შოუ –  შაბათის სტუდია
23:00 ქართული ფილმი
18  ნოემბერი კვირა
00:00 თოქ-შოუ – შაბათის სტუდია (განმ)
01:00 ცხელი ცხრიანი   (განმ)
02:00 კონცერტი
03:00 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 კონცერტი
09:00 ცხელი ცხრიანი  (განმ)
10:00 გადაცემა “სხვა მხარე”  (განმ)
10:40 სტუდია მონიტორის ჟურნალისტური გამოძიება (განმ)
11:00 თოქ-შოუ – შაბათის სტუდია (განმ)
12:00 აირჩიე მუსიკა
13:00 ქართული ფილმი  (განმ)
14:00 მოდა
15:00 ცხელი ცხრიანი.  (რეტრო)
16:00 მხიარული ვიდეოები
16:30 გასაოცარი სამყარო
17:00 ერთსულოვნება
17:30 კულინარიული დიპლომატია ნათია მონტგომერთან
18:00 სტუდია რე
19:00 ცხელი ცხრიანი  (რეტრო)
20:00 გადაცემა – “საქართველოდან…”
21:00 დოკუმენტური ფილმი
21:30 მხიარული ვიდეოები
22:00 საინფორმაციო პროგრამა “კვირის ამბები”
23:00 გადაცემა – “საქართველოდან…”

 

05.11.2018 – 11.11.2018

5 ნოემბერი                   ორშაბათი
00:00 საინფ. პროგ “კვირის ამბები” (გან)
01:00 ცხელი ცხრიანი  (რეტრო) (განმ)
02:00 სტუდია “რე”  (განმ)
03:00 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 სტუდია “რე”  (განმ)
09:00 ცხელი ცხრიანი  (რეტრო) (განმ)
10:00 საინფ. პროგ “კვირის ამბები” (გან)
11:00 გადაცემა – “საქართველოდან…”
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – შესვენების საათი
14:00 დოკუმენტური ფილმი
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბ. სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბ. სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა – ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 გადაცემა  –  “ეს იყო მაშინ”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ
21:30 საინფორმ – რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:30 გადაცემა  –  “ეს იყო მაშინ”
23:30 ახალი ამბები  თრიალეთი   (განმ)
6 ნოემბერი სამშაბათი
00:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (გაგრძ.)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
11:00 გადაცემა  –  “ეს იყო მაშინ”
11:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – “შესვენების საათი”
14:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა – ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 გადაცემა – “ყურადღების წენტრში.”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
21:30 საინფორმ – რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:30 გადაცემა – “ყურადღების წენტრში.” (განმ)
23:30 ახალი ამბები  თრიალეთი   (განმ)

 

7 ნოემბერი ოთხშაბათი
00:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (გაგრძ.)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
11:00 გადაცემა – “ყურადღების წენტრში.” (განმ)
11:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – შესვენების საათი
14:00 დოკუმენტური ფილმი
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა –  ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 თოქ-შოუ “განსხვავებული აზრი”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ
21:30 საინფორმაციო – რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:30 თოქ-შოუ “განსხვავებული აზრი”  (განმ)
23:30 ახალი ამბები  თრიალეთი   (განმ)
8 ნოემბერი ხუთშაბათი
00:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (გაგრძ.)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
11:00 თოქ-შოუ “განსხვავებ. აზრი”  (განმ)
11:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – “შესვენების საათი”
14:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილ სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბილ. სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა –  ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 გადაცემა  –  “მუსიკალური ტალღა”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
21:30 საინფორმ – რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:30 გადაცემა  –  “მუსიკალური ტალღა”
23:30 ახალი ამბები  თრიალეთი   (განმ)
9 ნოემბერი პარასკევი
00:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (გაგრძ.)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
11:00 გადაცემა  –  “მუსიკალური ტალღა”
11:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – “შესვენების საათი”
14:00 დოკუმენტური ფილმი
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა – ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 თოქ-შოუ  “ყურდღების ცენტრში”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ
21:30 საინფორმ – რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:30 თოქ-შოუ  “ყურდღების ცენტრში” (განმ)
23:30 ახალი ამბები  თრიალეთი   (განმ)
10 ნოემბერი შაბათი
00:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (გაგრძ.)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
11:00 თოქ-შოუ  “სამკუთხედი”
11:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 დოკუმენტური ფილმი
14:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:30 ახალი ტექნოლოგიები
18:45 აზიის კულინარია
19:00 ცხელი ცხრიანი
20:00 გადაცემა “სხვა მხარე”
20:40 სტუდია მონიტორის ჟურნალისტური გამოძიება
21:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
21:30 მხიარული ვიდეოები
22:00 თოქ-შოუ –  შაბათის სტუდია
23:00 ქართული ფილმი
11 ნოემბერი კვირა
00:00 თოქ-შოუ – შაბათის სტუდია (განმ)
01:00 ცხელი ცხრიანი   (განმ)
02:00 კონცერტი
03:00 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 კონცერტი
09:00 ცხელი ცხრიანი  (განმ)
10:00 გადაცემა “სხვა მხარე”  (განმ)
10:40 სტუდია მონიტორის ჟურნალისტური გამოძიება (განმ)
11:00 თოქ-შოუ – შაბათის სტუდია (განმ)
12:00 აირჩიე მუსიკა
13:00 ქართული ფილმი  (განმ)
14:00 მოდა
15:00 ცხელი ცხრიანი.  (რეტრო)
16:00 მხიარული ვიდეოები
16:30 გასაოცარი სამყარო
17:00 ერთსულოვნება
17:30 კულინარიული დიპლომატია ნათია მონტგომერთან
18:00 სტუდია რე
19:00 ცხელი ცხრიანი  (რეტრო)
20:00 გადაცემა – “საქართველოდან…”
21:00 დოკუმენტური ფილმი
21:30 მხიარული ვიდეოები
22:00 საინფორმაციო პროგრამა “კვირის ამბები”
23:00 გადაცემა – “საქართველოდან…”

 

29.10.2018 -04.11.2018

29 ოქტომბერი                   ორშაბათი
00:00 საინფ. პროგ “კვირის ამბები” (გან)
01:00 ცხელი ცხრიანი  (რეტრო) (განმ)
02:00 სტუდია “რე”  (განმ)
03:00 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 სტუდია “რე”  (განმ)
09:00 ცხელი ცხრიანი  (რეტრო) (განმ)
10:00 საინფ. პროგ “კვირის ამბები” (გან)
11:00 გადაცემა – “საქართველოდან…”
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – შესვენების საათი
14:00 დოკუმენტური ფილმი
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბ. სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბ. სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა – ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 გადაცემა  –  “ეს იყო მაშინ”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ
21:30 საინფორმ – რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:30 გადაცემა  –  “ეს იყო მაშინ”
23:30 ახალი ამბები  თრიალეთი   (განმ)
30 ოქტომბერი სამშაბათი
00:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (გაგრძ.)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
11:00 გადაცემა  –  “ეს იყო მაშინ”
11:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – “შესვენების საათი”
14:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა – ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 გადაცემა – “ყურადღების წენტრში.”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
21:30 საინფორმ – რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:30 გადაცემა – “ყურადღების წენტრში.” (განმ)
23:30 ახალი ამბები  თრიალეთი   (განმ)

 

31 ოქტომბერი ოთხშაბათი
00:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (გაგრძ.)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
11:00 გადაცემა – “ყურადღების წენტრში.” (განმ)
11:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – შესვენების საათი
14:00 დოკუმენტური ფილმი
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა –  ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 თოქ-შოუ “განსხვავებული აზრი”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ
21:30 საინფორმაციო – რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:30 თოქ-შოუ “განსხვავებული აზრი”  (განმ)
23:30 ახალი ამბები  თრიალეთი   (განმ)
პირველი ნოემბერი ხუთშაბათი
00:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (გაგრძ.)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
11:00 თოქ-შოუ “განსხვავებ. აზრი”  (განმ)
11:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – “შესვენების საათი”
14:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილ სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბილ. სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა –  ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 გადაცემა  –  “მუსიკალური ტალღა”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
21:30 საინფორმ – რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:30 გადაცემა  –  “მუსიკალური ტალღა”
23:30 ახალი ამბები  თრიალეთი   (განმ)
2 ნოემბერი პარასკევი
00:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (გაგრძ.)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
11:00 გადაცემა  –  “მუსიკალური ტალღა”
11:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – “შესვენების საათი”
14:00 დოკუმენტური ფილმი
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა – ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 თოქ-შოუ  “ყურდღების ცენტრში”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ
21:30 საინფორმ – რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:30 თოქ-შოუ  “ყურდღების ცენტრში” (განმ)
23:30 ახალი ამბები  თრიალეთი   (განმ)
3 ნოემბერი შაბათი
00:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (გაგრძ.)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
11:00 თოქ-შოუ  “სამკუთხედი”
11:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 დოკუმენტური ფილმი
14:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:30 ახალი ტექნოლოგიები
18:45 აზიის კულინარია
19:00 ცხელი ცხრიანი
20:00 გადაცემა “სხვა მხარე”
20:40 სტუდია მონიტორის ჟურნალისტური გამოძიება
21:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
21:30 მხიარული ვიდეოები
22:00 თოქ-შოუ –  შაბათის სტუდია
23:00 ქართული ფილმი
4 ნოემბერი კვირა
00:00 თოქ-შოუ – შაბათის სტუდია (განმ)
01:00 ცხელი ცხრიანი   (განმ)
02:00 კონცერტი
03:00 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 კონცერტი
09:00 ცხელი ცხრიანი  (განმ)
10:00 გადაცემა “სხვა მხარე”  (განმ)
10:40 სტუდია მონიტორის ჟურნალისტური გამოძიება (განმ)
11:00 თოქ-შოუ – შაბათის სტუდია (განმ)
12:00 აირჩიე მუსიკა
13:00 ქართული ფილმი  (განმ)
14:00 მოდა
15:00 ცხელი ცხრიანი.  (რეტრო)
16:00 მხიარული ვიდეოები
16:30 გასაოცარი სამყარო
17:00 ერთსულოვნება
17:30 კულინარიული დიპლომატია ნათია მონტგომერთან
18:00 სტუდია რე
19:00 ცხელი ცხრიანი  (რეტრო)
20:00 გადაცემა – “საქართველოდან…”
21:00 დოკუმენტური ფილმი
21:30 მხიარული ვიდეოები
22:00 საინფორმაციო პროგრამა “კვირის ამბები”
23:00 გადაცემა – “საქართველოდან…”

 

22.10.2018 – 28.10.2018.

22 ოქტომბერი                   ორშაბათი
00:00 საინფ. პროგ “კვირის ამბები” (გან)
01:00 ცხელი ცხრიანი  (რეტრო) (განმ)
02:00 სტუდია “რე”  (განმ)
03:00 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 სტუდია “რე”  (განმ)
09:00 ცხელი ცხრიანი  (რეტრო) (განმ)
10:00 საინფ. პროგ “კვირის ამბები” (გან)
11:00 გადაცემა – “საქართველოდან…”
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – შესვენების საათი
14:00 დოკუმენტური ფილმი
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბ. სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბ. სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა – ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 გადაცემა  –  “ეს იყო მაშინ”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ
21:30 საინფორმ – რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:30 გადაცემა  –  “ეს იყო მაშინ”
23:30 ახალი ამბები  თრიალეთი   (განმ)
23 ოქტომბერი სამშაბათი
00:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (გაგრძ.)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
11:00 გადაცემა  –  “ეს იყო მაშინ”
11:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – “შესვენების საათი”
14:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა – ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 გადაცემა – “ყურადღების წენტრში.”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
21:30 საინფორმ – რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:30 გადაცემა – “ყურადღების წენტრში.” (განმ)
23:30 ახალი ამბები  თრიალეთი   (განმ)

 

24 ოქტომბერი ოთხშაბათი
00:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (გაგრძ.)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
11:00 გადაცემა – “ყურადღების წენტრში.” (განმ)
11:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – შესვენების საათი
14:00 დოკუმენტური ფილმი
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა –  ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 თოქ-შოუ “განსხვავებული აზრი”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ
21:30 საინფორმაციო – რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:30 თოქ-შოუ “განსხვავებული აზრი”  (განმ)
23:30 ახალი ამბები  თრიალეთი   (განმ)
25 ოქტომბერი ხუთშაბათი
00:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (გაგრძ.)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
11:00 თოქ-შოუ “განსხვავებ. აზრი”  (განმ)
11:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – “შესვენების საათი”
14:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილ სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბილ. სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა –  ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 გადაცემა  –  “მუსიკალური ტალღა”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
21:30 საინფორმ – რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:30 გადაცემა  –  “მუსიკალური ტალღა”
23:30 ახალი ამბები  თრიალეთი   (განმ)
26 ოქტომბერი პარასკევი
00:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (გაგრძ.)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
11:00 გადაცემა  –  “მუსიკალური ტალღა”
11:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – “შესვენების საათი”
14:00 დოკუმენტური ფილმი
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა – ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 თოქ-შოუ  “ყურდღების ცენტრში”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ
21:30 საინფორმ – რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:30 თოქ-შოუ  “ყურდღების ცენტრში” (განმ)
23:30 ახალი ამბები  თრიალეთი   (განმ)
27  ოქტომბერი შაბათი
00:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (გაგრძ.)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
11:00 თოქ-შოუ  “სამკუთხედი”
11:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 დოკუმენტური ფილმი
14:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:30 ახალი ტექნოლოგიები
18:45 აზიის კულინარია
19:00 ცხელი ცხრიანი
20:00 გადაცემა “სხვა მხარე”
20:40 სტუდია მონიტორის ჟურნალისტური გამოძიება
21:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
21:30 მხიარული ვიდეოები
22:00 თოქ-შოუ –  შაბათის სტუდია
23:00 ქართული ფილმი
28 ოქტომბერი კვირა
00:00 თოქ-შოუ – შაბათის სტუდია (განმ)
01:00 ცხელი ცხრიანი   (განმ)
02:00 კონცერტი
03:00 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 კონცერტი
09:00 ცხელი ცხრიანი  (განმ)
10:00 გადაცემა “სხვა მხარე”  (განმ)
10:40 სტუდია მონიტორის ჟურნალისტური გამოძიება (განმ)
11:00 თოქ-შოუ – შაბათის სტუდია (განმ)
12:00 აირჩიე მუსიკა
13:00 ქართული ფილმი  (განმ)
14:00 მოდა
15:00 ცხელი ცხრიანი.  (რეტრო)
16:00 მხიარული ვიდეოები
16:30 გასაოცარი სამყარო
17:00 ერთსულოვნება
17:30 კულინარიული დიპლომატია ნათია მონტგომერთან
18:00 სტუდია რე
19:00 ცხელი ცხრიანი  (რეტრო)
20:00 გადაცემა – “საქართველოდან…”
21:00 დოკუმენტური ფილმი
21:30 მხიარული ვიდეოები
22:00 საინფორმაციო პროგრამა “კვირის ამბები”
23:00 გადაცემა – “საქართველოდან…”

15.10.2018 – 21.10.2018

15 ოქტომბერი                   ორშაბათი
00:00 საინფ. პროგ “კვირის ამბები” (გან)
01:00 ცხელი ცხრიანი  (რეტრო) (განმ)
02:00 სტუდია “რე”  (განმ)
03:00 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 სტუდია “რე”  (განმ)
09:00 ცხელი ცხრიანი  (რეტრო) (განმ)
10:00 საინფ. პროგ “კვირის ამბები” (გან)
11:00 გადაცემა – “საქართველოდან…”
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – შესვენების საათი
14:00 დოკუმენტური ფილმი
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბ. სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბ. სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა – ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 გადაცემა  –  “ეს იყო მაშინ”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ
21:30 საინფორმ – რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:30 გადაცემა  –  “ეს იყო მაშინ”
23:30 ახალი ამბები  თრიალეთი   (განმ)
16 ოქტომბერი სამშაბათი
00:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (გაგრძ.)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
11:00 გადაცემა  –  “ეს იყო მაშინ”
11:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – “შესვენების საათი”
14:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა – ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 გადაცემა – “ყურადღების წენტრში.”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
21:30 საინფორმ – რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:30 გადაცემა – “ყურადღების წენტრში.” (განმ)
23:30 ახალი ამბები  თრიალეთი   (განმ)

 

17 ოქტომბერი ოთხშაბათი
00:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (გაგრძ.)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
11:00 გადაცემა – “ყურადღების წენტრში.” (განმ)
11:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – შესვენების საათი
14:00 დოკუმენტური ფილმი
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა –  ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 თოქ-შოუ “განსხვავებული აზრი”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ
21:30 საინფორმაციო – რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:30 თოქ-შოუ “განსხვავებული აზრი”  (განმ)
23:30 ახალი ამბები  თრიალეთი   (განმ)
18 ოქტომბერი ხუთშაბათი
00:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (გაგრძ.)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
11:00 თოქ-შოუ “განსხვავებ. აზრი”  (განმ)
11:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – “შესვენების საათი”
14:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილ სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბილ. სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა –  ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 გადაცემა  –  “მუსიკალური ტალღა”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
21:30 საინფორმ – რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:30 გადაცემა  –  “მუსიკალური ტალღა”
23:30 ახალი ამბები  თრიალეთი   (განმ)

 

 19 ოქტომბერი პარასკევი
00:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (გაგრძ.)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
11:00 გადაცემა  –  “მუსიკალური ტალღა”
11:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – “შესვენების საათი”
14:00 დოკუმენტური ფილმი
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა – ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 თოქ-შოუ  “ყურდღების ცენტრში”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ
21:30 საინფორმ – რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:30 თოქ-შოუ  “ყურდღების ცენტრში” (განმ)
23:30 ახალი ამბები  თრიალეთი   (განმ)
20 ოქტომბერი შაბათი
00:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (გაგრძ.)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
11:00 თოქ-შოუ  “სამკუთხედი”
11:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 დოკუმენტური ფილმი
14:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:30 ახალი ტექნოლოგიები
18:45 აზიის კულინარია
19:00 ცხელი ცხრიანი
20:00 გადაცემა “სხვა მხარე”
20:40 სტუდია მონიტორის ჟურნალისტური გამოძიება
21:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
21:30 მხიარული ვიდეოები
22:00 თოქ-შოუ –  შაბათის სტუდია
23:00 ქართული ფილმი
21  ოქტომბერი კვირა
00:00 თოქ-შოუ – შაბათის სტუდია (განმ)
01:00 ცხელი ცხრიანი   (განმ)
02:00 კონცერტი
03:00 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 კონცერტი
09:00 ცხელი ცხრიანი  (განმ)
10:00 გადაცემა “სხვა მხარე”  (განმ)
10:40 სტუდია მონიტორის ჟურნალისტური გამოძიება (განმ)
11:00 თოქ-შოუ – შაბათის სტუდია (განმ)
12:00 აირჩიე მუსიკა
13:00 ქართული ფილმი  (განმ)
14:00 მოდა
15:00 ცხელი ცხრიანი.  (რეტრო)
16:00 მხიარული ვიდეოები
16:30 გასაოცარი სამყარო
17:00 ერთსულოვნება
17:30 კულინარიული დიპლომატია ნათია მონტგომერთან
18:00 სტუდია რე
19:00 ცხელი ცხრიანი  (რეტრო)
20:00 გადაცემა – “საქართველოდან…”
21:00 დოკუმენტური ფილმი
21:30 მხიარული ვიდეოები
22:00 საინფორმაციო პროგრამა “კვირის ამბები”
23:00 გადაცემა – “საქართველოდან…”

08.10.2018 – 14.10.2018

8 ოქტომბერი                   ორშაბათი
00:00 საინფ. პროგ “კვირის ამბები” (გან)
01:00 ცხელი ცხრიანი  (რეტრო) (განმ)
02:00 სტუდია “რე”  (განმ)
03:00 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 სტუდია “რე”  (განმ)
09:00 ცხელი ცხრიანი  (რეტრო) (განმ)
10:00 საინფ. პროგ “კვირის ამბები” (გან)
11:00 გადაცემა – “საქართველოდან…”
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – შესვენების საათი
14:00 დოკუმენტური ფილმი
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბ. სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბ. სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა – ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 გადაცემა  –  “ეს იყო მაშინ”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ
21:30 საინფორმ – რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:30 გადაცემა  –  “ეს იყო მაშინ”
23:30 ახალი ამბები  თრიალეთი   (განმ)
9 ოქტომბერი სამშაბათი
00:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (გაგრძ.)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
11:00 გადაცემა  –  “ეს იყო მაშინ”
11:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – “შესვენების საათი”
14:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა – ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 გადაცემა – “ყურადღების წენტრში.”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
21:30 საინფორმ – რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:30 გადაცემა – “ყურადღების წენტრში.” (განმ)
23:30 ახალი ამბები  თრიალეთი   (განმ)

 

10 ოქტომბერი ოთხშაბათი
00:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (გაგრძ.)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
11:00 გადაცემა – “ყურადღების წენტრში.” (განმ)
11:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – შესვენების საათი
14:00 დოკუმენტური ფილმი
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა –  ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 თოქ-შოუ “განსხვავებული აზრი”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ
21:30 საინფორმაციო – რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:30 თოქ-შოუ “განსხვავებული აზრი”  (განმ)
23:30 ახალი ამბები  თრიალეთი   (განმ)
11 ოქტომბერი ხუთშაბათი
00:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (გაგრძ.)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
11:00 თოქ-შოუ “განსხვავებ. აზრი”  (განმ)
11:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – “შესვენების საათი”
14:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილ სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბილ. სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა –  ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 გადაცემა  –  “მუსიკალური ტალღა”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
21:30 საინფორმ – რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:30 გადაცემა  –  “მუსიკალური ტალღა”
23:30 ახალი ამბები  თრიალეთი   (განმ)
12 ოქტომბერი პარასკევი
00:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (გაგრძ.)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
11:00 გადაცემა  –  “მუსიკალური ტალღა”
11:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – “შესვენების საათი”
14:00 დოკუმენტური ფილმი
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა – ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 თოქ-შოუ  “ყურდღების ცენტრში”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ
21:30 საინფორმ – რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:30 თოქ-შოუ  “ყურდღების ცენტრში” (განმ)
23:30 ახალი ამბები  თრიალეთი   (განმ)
13 ოქტომბერი შაბათი
00:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (გაგრძ.)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ – შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფ – რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
11:00 თოქ-შოუ  “სამკუთხედი”
11:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 დოკუმენტური ფილმი
14:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:30 ახალი ტექნოლოგიები
18:45 აზიის კულინარია
19:00 ცხელი ცხრიანი
20:00 გადაცემა “სხვა მხარე”
20:40 სტუდია მონიტორის ჟურნალისტური გამოძიება
21:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
21:30 მხიარული ვიდეოები
22:00 თოქ-შოუ –  შაბათის სტუდია
23:00 ქართული ფილმი
14 ოქტომბერი კვირა
00:00 თოქ-შოუ – შაბათის სტუდია (განმ)
01:00 ცხელი ცხრიანი   (განმ)
02:00 კონცერტი
03:00 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 კონცერტი
09:00 ცხელი ცხრიანი  (განმ)
10:00 გადაცემა “სხვა მხარე”  (განმ)
10:40 სტუდია მონიტორის ჟურნალისტური გამოძიება (განმ)
11:00 თოქ-შოუ – შაბათის სტუდია (განმ)
12:00 აირჩიე მუსიკა
13:00 ქართული ფილმი  (განმ)
14:00 მოდა
15:00 ცხელი ცხრიანი.  (რეტრო)
16:00 მხიარული ვიდეოები
16:30 გასაოცარი სამყარო
17:00 ერთსულოვნება
17:30 კულინარიული დიპლომატია ნათია მონტგომერთან
18:00 სტუდია რე
19:00 ცხელი ცხრიანი  (რეტრო)
20:00 გადაცემა – “საქართველოდან…”
21:00 დოკუმენტური ფილმი
21:30 მხიარული ვიდეოები
22:00 საინფორმაციო პროგრამა “კვირის ამბები”
23:00 გადაცემა – “საქართველოდან…”

01.10.2018. -07.10.2018

ორშაბათი – პირველი ოქტომბერი

00:00 საინფ. კვირის პროგრამა „კვირის ამბები“
01:00 ცხელი ცხრიანი (რეტრო)
02:00 სტუდია რე
03:00 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 დილის ვარჯიში
09:00 ცხელი ცხრიანი (რეტრო)
10:00 საინფ. კვირის პროგრამა „კვირის ამბები“
11:00 საქართველოდან
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები თრიალეთი
13:10 თოქ_შოუ შესვენების საათი
14:00 დოკ. ფილმი
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო
16:00 ახალი ამბები თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 გადაცემა ეს იყო მაშინ
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ

21:30 საინფორმაციო რეგიონ საქართველო

22:25 ხალხის აზრი
22:30 გადაცემა ეს იყო მაშინ
22:35 ახალი ამბები თრიალეთი

სამშაბათი – 2 ოქტომბერი

00:00 ახალი ამბები თრიალეთი (განმ)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ „შესვენების საათი(განმ)
01:30 საინფორმაციო რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფორმაციო რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ „შესვენების საათი“ (განმ)

09:55 ხალხის აზრი

10:00 ახალი ამბები თრიალეთი (განმ)
11:00 ეს იყო მაშინ (განმ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები თრიალეთი
13:10 თოქ-შოუ „შესვენების საათი“
14:00 ტალანტების შოუ (განმ)
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო
16:00 ახალი ამბები თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 ყურადღების ცენტრში
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ (განმ)
21:30 საიმფორმაციო რეგიონ საქართველო
21:55 ხალხის აზრი
22:30 ყურადღების ცენტრში (განმ)
23:30 ახალი ამბები თრიალეთი (განმ)

ოთხშაბათი – 3 ოქტომბერი

00:00 ახალი ამბები თრიალეთი (განმ)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფორმაციო რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფორმაციო რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ შესვენების საათი (განმ)
09:55 ხალხის აზრი
10:00 ახალი ამბები თრიალეთი (განმ)
11:00 ყურადღების ცენტრში (განმ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები თრიალეთი
13:10 თოქ-შოუ შესვენების საათი
14:00 დოკ. ფილმი (განმ)
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო
16:00 ახალი ამბები თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი

19:00 თოქ-შოუ განსხვავებული აზრი

19:55 ხალხის აზრი

20:00 ახალი ამბები თრიალეთი

21:00 ტალანტების შოუ

21:30 საინფორმაციო რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
23:30 ახალი ამბები თრიალეთი (განმ)

ხუთშაბათი – 4 ოქტომბერი

00:00 ახალი ამბები თრიალეთი (განმ)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფორმაციო რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფორმაციო რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ შესვენების საათი (განმ)
09:55 ხალხის აზრი (წინა დღის)
10:00 ახალი ამბები თრიალეთი (განმ)
11:00 თოქ-შოუ განსხვავებული აზრი (განმ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები თრიალეთი
13:10 თოქ-შოუ შესვენების საათი
14:00 ტალანტების შოუ (განმ)
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო
16:00 ახალი ამბები თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები თრიალეთი
19:00 მუსიკაური ტალღა
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები თრიალეთი
21:00 ტალანტების შოუ (განმ)
21:30 საინფორმაციო რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:35 მუსიკალური ტალღა (განმ)
23:30 ახალი ამბები თრიალეთი (განმ)

პარასკევი – 5 ოქტომბერი

00:00 ახალი ამბები თრიალეთი (განმ)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფორმაციო რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფორმაციო რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ შესვენების საათი (განმ)
09:55 ხალხის აზრი ( წინა დღის)
10:00 ახალი ამბები თრიალეთი (განმ)
11:00 მუსიკალური ტალღა (განმ)
12:00 აირჩიე მუსიკა
13:00 ახალი ამბები თრიალეთი
13:10 თოქ-შოუ შესვენების საათი
14:00 დოკ. ფილმი (განმ)
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო
16:00 ახალი ამბები თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18;45 ახალი ამბები თრიალეთი
19:00 თოქ – შოუ სამკუთხედი
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ახალი ამბები თრიალეთი

21:00 ტალანტებიშ შოუ

21:30 საინფორმაციო რეგიონ საქართველო
22:25 ხალხის აზრი
22:35 თოქ – შოუ სამკუთხედი (განმ)
23:30 ახალი ამბები თრიალეთი (განმ)

შაბათი – 6 ოქტომბერი

00:00 ახალი ამბები თრიალეთი (განმ)
00:25 ხალხის აზრი
00:30 თოქ-შოუ შესვენების საათი (განმ)
01:30 საინფორმაციო რეგიონ საქართველო (განმ)
02:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 საინფორმაციო რეგიონ საქართველო (განმ)
09:00 თოქ-შოუ შესვენების საათი (განმ)
09:55 ხალხის აზრი (წინა დღის)
10:00 ახალი ამბები თრიალეთი (განმ)
11:00 თოქ – შოუ სამკუთხედი (განმ)

12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 დოკ. ფილმი
14:00 ტალანტების შოუ (განმ)
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო
17:00 SMS Mix
18:30 ახალი ტექნოლოგიები
18:45 აზიის კულინარია
19:00 ცხელი ცხრიანი
20:00 სხვა მხარე
20:40 სტუდია მონიტორი ჟურნალისტური გამოძიება
21:00 ტალანტების შოუ (განმ)
21:30 მხიარული ვიდეოები
22:00 თოქ-შოუ შაბათის სტუდია

23:00 ქართული ფილმი

კვირა – 7 ოქტომბერი

00:00 თოქ-შოუ შაბათის სტუდია (განმ)
01:00 ცხელი ცხრიანი (განმ)
02:00 კონცერტი
03:00 მუსიკა

07:50 დილის ვარჯიში

08:00 კონცერტი
09:00 ცხელი ცხრიანი (განმ)

10:00 სხვა მხარე (განმ)

10:40 სტუდია მონიტორი ჟურნალისტური გამოძიება (განმ)
11:00 თოქ-შოუ შაბათის სტუდია (განმ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ქართული ფილმი (განმ)
14:00 მოდა

15:00 ცხელი ცხრიანი რეტრო (განმ)
16:00 მხიარული ვიდეოები
16:30 გასაოცარი სამყარო
17:30 ერთსულოვნება
18:00 სტუდია რე
19:00 ცხელი ცხრიანი რეტრო
20:00 გადაცემა საქართველოდან
21:00 დოკ. ფილმი
21:30 მხიარული ვიდეოები
22:00 საინფორმაციო პროგრამა „კვირის ამბები
23:00 საქართველოდან (განმ)

 

 

პროგრამა      

24 – 30 სექტემბერი

ორშაბათი
00:00 საინფ. პროგ “კვირის ამბები” (გან)
00:30 ცხელი ცხრიანი  (რეტრო) (განმ)
01:30 საინფ. პროგრამა “კვირის ამბები”
02:00 მხიარული ვიდეოები
03:00 მოდა
04:00 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 გასაოცარი სამყარო  (განმ)
08:30 საბავშვო გადაცემა  – ემილი
08:40 აზიის კულინარია
08:50 სპაიდერმენი
09:00 ცხელი ცხრიანი  (რეტრო) (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 საბავში სიმღერები  (განმ)
11:00 დოკუმენტური ფილმი (განმ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – შესვენების საათი
14:00 დოკუმენტური ფილმი
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბ. სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბ. სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა – ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
18:55 ხალხის აზრი
19:00 გადაცემა – “საქართველოდან…”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 თოქ-შოუ “სტუდია თრიალეთი”
21:00 მხიარული ვიდეოები
21:30 საინფორმაციო რეგიონ საქართველო
22:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
22:30 ხალხის აზრი
22:35 ტალანტების შოუ
23:00 აირჩიე სიმღერა

 

 

სამშაბათი
00:00  ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
00:30 ხალხის აზრი
00:35 თოქ-შოუ “სტუდია თრიალეთი” (განმ)
01:30 გადაცემა  “საქართველოდან…” (განმ)
02:30 თოქ-შოუ  “შესვენების საათი” (განმ)
03:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
08:30 საბავშვო გადაცემა  – ემილი
08:40 აზიის კულინარია
08:50 სპაიდერმენი
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 გადაცემა  “საქართველოდან…” (განმ)
11:00 თოქ-შოუ “სტუდია თრიალეთი” (განმ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – “შესვენების საათი”
14:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა – ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
19:00 ცხელი ცხრიანი
19:55 ხალხის აზრი
20:00 თოქ-შოუ “სტუდია თრიალეთი”
21:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
21:30 საინფორმაციო რეგიონ საქართველო
21:55 ხალხის აზრი
22:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
22:30 ხალხის აზრი
22:35 დოკუმენტური ფილმი
23:00 აირჩიე სიმღერა
ოთხშაბათი
00:00  ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
00:30 ხალხის აზრი
00:35 თოქ-შოუ “სტუდია თრიალეთი” (განმ)
01:30 ცხელი ცხრიანი  (განმ)
02:30 თოქ-შოუ  “შესვენების საათი” (განმ)
03:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
08:30 საბავშვო გადაცემა  – ემილი
08:40 აზიის კულინარია
08:50 სპაიდერმენი
09:00 თოქ-შოუ “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 ცხელი ცხრიანი  (განმ)
11:00 თოქ-შოუ “სტუდია თრიალეთი” (განმ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – შესვენების საათი
14:00 დოკუმენტური ფილმი  (განმ)
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა –  ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
19:00 თოქ-შოუ “ალტერ სივრცე” (თბ. სტუდია)
19:55 ხალხის აზრი
20:00 თოქ-შოუ   “ჰოთორნის ეფექტი”
21:00 მხიარული ვიდეოები
21:30 საინფორმაციო რეგიონ საქართველო
22:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
22:30 ხალხის აზრი
22:35 ტალანტების შოუ
23:00 აირჩიე სიმღერა
ხუთშაბათი
00:00  ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
00:30 ხალხის აზრი
00:35 თოქ-შოუ “ჰოთორნის ეფექტი” (განმ)
01:30 თოქ-შოუ “ალტერ სივრცე”  (განმ)
02:30 თოქ-შოუ  “შესვენების საათი” (განმ)
03:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
08:30 საბავშვო გადაცემა  – ემილი
08:40 აზიის კულინარია
08:50 სპაიდერმენი
09:00 თოქ-შოუ  “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 თოქ-შოუ “ალტერ სივრცე”  (განმ)
11:00 თოქ-შოუ “ჰოთორნის ეფექტი” (განმ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – “შესვენების საათი”
14:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილ სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბილ. სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა –  ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
19:00 გადაცემა  –  “ეს იყო მაშინ”
19:55 ხალხის აზრი
20:00 ყურადღების ცენტრში
21:00 მხიარული ვიდეოები
21:30 საინფორმაციო რეგიონ საქართველო
22:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
22:30 ხალხის აზრი
22:35 დოკუმენტური ფილმი
23:00 აირჩიე სიმღერა
პარასკევი
00:00  ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
00:30 ხალხის აზრი
00:35 ყურადღების ცენტრში  (განმ)
01:30 გადაცემა  –  “ეს იყო მაშინ” (განმ)
02:30 თოქ-შოუ  “შესვენების საათი” (განმ)
03:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
08:30 საბავშვო გადაცემა  – ემილი
08:40 აზიის კულინარია
08:50 სპაიდერმენი
09:00 თოქ-შოუ  “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი   (წინა დღ)
10:00 გადაცემა  –  “ეს იყო მაშინ” (განმ)
11:00 თოქ-შოუ “სტუდია თრიალეთი” (განმ)
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ახალი ამბები  თრიალეთი.
13:10 თოქ-შოუ – “შესვენების საათი”
14:00 დოკუმენტური ფილმი  (განმ)
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
16:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
16:10 ხალხის აზრი
16:15 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:20 საბავშვო გადაცემა – ემილი
18:30 სპაიდერმენი
18:45 ახალი ამბები  თრიალეთი
19:00 სპექტაკლი
19:55 ხალხის აზრი
20:00 თოქ-შოუ  “განსხვავებული აზრი”
21:30 საინფორმაციო რეგიონ საქართველო
21:55 ხალხის აზრი
22:00 ახალი ამბები  თრიალეთი
22:30 ხალხის აზრი
22:35 ტალანტების შოუ
23:00 აირჩიე სიმღერა
შაბათი
00:00  ახალი ამბები  თრიალეთი. (განმ.)
00:30 ხალხის აზრი
00:35 თოქ-შოუ  განსხვავებული აზრი (განმ.)
02:00 ნატო (განმ.)
03:00 თოქ-შოუ  “შესვენების საათი” (განმ)
04:00 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 ახალი ამბები თრიალეთი. (განმ.)
08:30 მხიარული ვიდეოები
09:00 თოქ-შოუ  “შესვენების საათი” (განმ)
09:55 ხალხის აზრი (წინა დღ)
10:00 თოქ-შოუ განსხვ. აზრი  (განმ)
11:30 ჯადოსნური შოუ
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ნატო (განმ.)
14:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
14:30 მხიარული ვიდეოები
15:00 თბილისის დრო  (თბილისის სტუდია)
17:00 SMS Mix
18:30 ახალი ტექნოლოგიები
18:45 აზიის კულინარია
19:00 ცხელი ცხრიანი
20:00 გადაცემა “სხვა მხარე”
20:40 სტუდია მონიტორის ჟურნალისტური გამოძიება
21:00 მხიარული ვიდეოები
21:30 ტალანტების შოუ  (განმ)
22:00 თოქ-შოუ –  შაბათის სტუდია
23:00 ქართული ფილმი
  კვირა
00:00 ტალანტების შოუ   (განმ)
00:30 თოქ-შოუ – შაბათის სტუდია (განმ)
02:00 ცხელი ცხრიანი   (განმ)
03:00 მხიარული ვიდეოები
03:30 მუსიკა
07:50 დილის ვარჯიში
08:00 ერთსულოვნება
08:30 კულინარიული დიპლომატია ნათია მონტგომერთან
09:00 სტუდია მონიტორის ჟურნალისტური გამოძიება (განმ)
09:15 გადაცემა “სხვა მხარე”  (განმ)
10:00 თოქ-შოუ – შაბათის სტუდია (განმ)
11:00 ტალანტების შოუ  (განმ)
11:30 მხიარული ვიდეოები
12:00 აირჩიე სიმღერა
13:00 ქართული ფილმი  (განმ)
14:00 მოდა
15:00 ცხელი ცხრიანი  (განმ)
16:00 საბავში სიმღერები
17:00 მხიარული ვიდეოები
17:30 გასაოცარი სამყარო
18:00 სტუდია რე
19:00 ცხელი ცხრიანი  (რეტრო)
20:00 გადაცემა “პერსონა”.   გადაცემა  “ესკიზი”
20:30 გადაცემა “ლიტერატურული კუთხე
21:00 დოკუმენტური ფილმი
22:00 საინფორმაციო პროგრამა “კვირის ამბები”
22:30 მხატვრული ფილმი